KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10548013
nr 1054 8013
Ellen Jolin
(1854-1939), Sverige
Oljemålning, Ellen Jolin (1854-1939), Porträtt, signerad, 52x49
Kondition: skadad duk, krackeleringar
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 5 september 2016
kl 18:33:34
31/8 19:57:59
2.400 kr
5/9 18:28:33
Ellen Jolin
Läs mer om Ellen Jolin